کاربرد پمپ وکیوم در جابجایی اجسام – پمپ وکیوم

کاربرد پمپ وکیوم در جابجایی اجسام – پمپ وکیوم که در فرآیندهای تولید اتوماتیک استفاده می شود. از فشار منفی برای بلند کردن، حرکت و یا قفل کردن اجسام استفاده می شود. جابه جایی به کمک خلاء برای حرکت و مواد سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ وکبوم جابجایی اجسامی همچون: کاغذ، چوب، شیشه، ورق فلز، پلاستیک، ورق، سرامیک، کیسه های سیمان، آجر، و غیره استفاده می شود.

قاپک های خلاء، صفحات وکیوم یا جداول خلاء برای اعمال مکش استفاده می شود و در نتیجه یك جسم را محكم نگه می دارد.  قاپک وکیوم   بر اساس سیستم اندازه ها و انواع مختلف که طیف گسترده ای از جابه جایی ها امکان پذیر خواهد بود. تجهیزاتی که از خلاء استفاده می کنند شامل فیدرهای خلاء، موتورها، جرثقیل ها، آسانسورها، روبات ها و جداول است. كنترل کننده  خلاء، سطح خلاء را بررسی مي كنند و در صورت تشخيص نشت يا حوادث غير منتظره، كاركنان عامل را اطلاع مي دهند.

مراکز ماشینکاری CNC برای استفاده از فلز یا چوب برای اتصال به محصولات استفاده می شود. یکی از مزایای استفاده از خلاء اتصال سریع و محکم است. در عین حال، می توان اشیاء اندازه های مختلف را بر روی یک میز محکم بسته بندی نمود.

کاربرد پمپ وکیوم در جابجایی اجسام – پمپ وکیوم

خدمات ما:

فروش و طراحی پمپ های خلاء برای قفل کردن
فروش قاپک خلاء
سرویس پمپ های خلاء مورد استفاده برای قفل کردن
گارانتی و خدمات بعد از گارانتی پمپ های خلاء مورد استفاده برای قفل کردن
تعمیر و نوسازی پمپ های خلاء

پمپ های خلاء برای جابه جایی اجسام:

فنجان مکش
سیستم های خلاء مرکزی و سیستم های هوای مرکزی
پمپ های خلاء بدون روغن
پمپ های خلاء روغنی
پمپ های خلاء
پمپ خلاء حلقه مایع

پیشتاز پمپ الشششش ششششاابس تناشس تبانتاشب تتتباتش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *