کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی

کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی

کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی

از عوامل مهم برای انتخاب پمپ در تجهیزات پزشکی طول عمر و سر و صدای کم می باشد، از کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آسپیرتور جراحی :

سپیرتور جراحی یا مکنده در صنایع پزشکی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و در بیمارستان ها و کلینیک ها و دفاتر پزشکی و دندانپزشکی یافت می شوند. پمپ دیافراگم یک خلاء جزئی ایجاد می کند که برای حذف مایعات، خونابه ، مایعات میان بافتی یا مواد خارجی از زخم ها و صدمات بدن استفاده می شود. ترشحات زیاد در اغلب موارد در عمل جراحی یافت می شود.

مکنده جراحی

 

اتوکلاو:

اتوکلاوهای بخار مدرن ( که اصطلاحا کلاس اروپایی نامیده می شوند)، قبل از استریل کردن با بخار، چمبر اتوکلاو وکیوم شده و سپس بخار تزریق می شود و بعد از تزریق بخار مجددا چمبر اتوکلاو به کمک پمپ وکیوم تخلیه می شود این سیکل چندین بار تکرار می شود.

اخیرا اتوکلاوها کاربرد قابل توجه و فزآینده ای از قبیل استریلیزاسیون مواد زائد مانند زباله های بیمارستانی بیمارستان است. ماشین آلات در این دسته عمدتا تحت همان اصول اتوکلاوهای معمولی عمل می کنند که در آن قادر به خنثی کردن عوامل بالقوه عفونی با استفاده از بخار فشار و بیش از حد آب است. نسل جدیدی از مبدل های ضایعات قادر به دستیابی به همان اثر بدون یک مخزن فشار برای استریل کردن کشت، مواد لاستیکی، لباس ها، پانسمان، دستکش و غیره است. این مواد مخصوصا برای موادی است که نمی توانند در دمای بالاتر یک اجاق گاز داغ مقاومت کنند

کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی
کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی

خدمات ما:

عرضه سیستم های مرکزی خلاء و دمنده برای بیمارستان ها
فروش پمپ های خلاء مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی
سرویس پمپ های خلاء مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی
خدمات گارانتی و پس گارانتی پمپ های خلاء مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی
تعمیر و بازسازی پمپ های خلاء مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی

پمپ های خلاء مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی:

سیستم های خلاء مرکزی و سیستم های هوای مرکزی
پمپ های خلاء روغنی
پمپ های خلاء بدون روغن
پمپ خلاء حلقه مایع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *